Національне рейтингове агентство ІВІ-Rating підтвердило кредитний рейтинг Харкова на рівні "uaВВВ-" з прогнозом "у розвитку", а також рейтинг інвестиційної привабливості на рівні "invА". Про це повідомили в міськраді.

Що це означає

Такі рівні рейтингів відображають високу інвестиційну привабливість і достатню здатність муніципалітету розраховуватися за своїми зобов'язаннями.

На думку рейтингового агентства, у Харкова є потужний промисловий комплекс, а продукція місцевих підприємств реалізується, зокрема, на експорт. Крім того, в агентстві зазначили, що місцева влада активно підтримує підприємництво, працює над створенням позитивного іміджу міста та реалізацією інвестиційних проєктів, спрямованих на його розвиток. 

А боргова політика Харківської міськради визначається потребою в залученні коштів для реалізації проєктів з відновлення інфраструктури міста.

IBI-Rating - одне з уповноважених рейтингових агентств України. Агентство надає консалтингові послуги, проводить рейтингову оцінку корпоративного управління, надійності банківських депозитів, фінансової стійкості страхових компаній, інвестиційної привабливості проектів, регіонів, міст, проводить рейтингову оцінку надійності будівництва, а також робить аналітичні дослідження галузей і секторів економіки.