17 травня завершився Всеукраїнський чемпіонат із підготовки до НМТ «ЗНО BOT Challenge». Про це повідомили у прес-службі ХНЕУ імені Семена Кузнеця.

Чемпіонат проходив у чат-боті Telegram із таких предметів:

  • Математика: https://t.me/HNEU_ZNO_math_bot
  • Українська мов: https://t.me/zno_ukr_hneu_bot
  • Історія України: https://t.me/HNEU_ZNO_history_bot

Уже 7-й рік Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця проводить конкурс, спрямований на покращення практичної підготовки учнів до проходження атестації у формі НМТ (ЗНО).

У цьому році 70499 учнів скористалися наданими можливостями та вирішили 101337 завдань із математики, української мови та історії України. Саме ці три предмети є обов’язковими під час складання НМТ.

Для мотивування учнів вирішувати завдання та брати участь у чемпіонаті організатори залучили спонсорів, які надали цінні подарунки учасникам – iPad, фірмовий мерч та інші корисні подарунки.

Найбільш популярним виявився бот із математики, у якому взяли участь 36508 школярів зі всієї України, які вирішили 81497 завдань. Переможцями челенджу стали школярі з Києва й Житомира – кожен із них отримає iPad від партнера чемпіонату, української IT-компанії SoftServe та ХНЕУ імені Семена Кузнеця.

Харківські школярі, які представляють Харківський науковий ліцей-інтернат "Обдарованість", посіли 4 та 5 місця й також отримають призи від організаторів.

У чат-боті з української мови взяли участь 15521 школяр. Бот з історії України став у пригоді 18420 школярам.
Переможці цих ботів також отримають призи й фірмовий мерч від ХНЕУ імені Семена Кузнеця.

Цей проєкт дає змогу посилити підготовку школярів до складання НМТ (ЗНО) та за допомогою цінних подарунків мотивувати учнів краще готуватися до НМТ.