У служби 1562 з'явилася нова функція - оновили системне меню чат-бота Kharkiv1562.

Так, додано кнопку "Укриття для населення". Натиснувши на неї, можна перейти за посиланням на Геопортал Харкова, де позначені місця з діючими укриттями.

Якщо кнопка відсутня, необхідно оновити головне меню чат-бота.

Приєднатися до чат-бота Kharkiv1562 можна за посиланням.

У Харкові створено карту укриттів. Загалом їх 2600. Однак не всі укриття відповідають встановленим вимогам і можуть забезпечити максимальну безпеку. Кілька тижнів тому поліція і ДержНС перевірили понад 900 бомбосховищ і укриттів у Харкові, з них 95 не відповідали нормам. Мер Харкова Ігор Терехов наприкінці червня повідомив про вжиті заходи: звільнили керівника, відповідального за облаштування укриттів і підвалів; оголосили догану керівнику профільного департаменту. За заявою міського голови, усі укриття в місті протягом місяця приведуть до ладу

Диспетчерська служба 1562 працює в Харкові з 2007 року. Її організували в комплексі з реформою житлово-комунального господарства. Незабаром було створено Call-центр. Переважно служба була орієнтована на розв'язання проблем у сфері ЖКГ, але харків'яни могли звертатися з усіх питань, пов'язаних із життям міста. У 2020 році було відкрито чат-бот Kharkiv1562, за допомогою якого можна отримувати інформацію про роботу ЖКГ, зокрема про планові та аварійні відключення світла, води, опалення.