Людям, які виїхали з Харкова, необхідно повідомити про це в місцеву філію підприємства "Газомережі", щоб їм не нараховували плату за газ, який фактично не використовувався.

►Якщо в будинку стоїть загальнобудинковий лічильник газу, то до 25 числа кожного місяця потрібно передавати до "Газмережі" документи, що підтверджують тимчасову відсутність абонента (це може бути довідка ВПО, штамп про перетин кордону в закордонному паспорті, документи, що підтверджують проживання людини на території іншої держави, і так далі).

►Якщо обсяги споживання газу визначаються за нормами, то споживачам потрібно подавати підтверджуючі документи після закінчення кожного 6-місячного періоду.

►Якщо встановлено індивідуальний лічильник газу, то обсяг споживання визначається за фактичними показаннями лічильника. Тоді надавати документи, що підтверджують відсутність абонента, - не потрібно. Але необхідно щомісяця з 1 по 5 число кожного місяця передавати до "Газмережі" останні показання лічильника газу - це можуть зробити сусіди або родичі.

Передавати показання можна:

  • через особистий кабінет "Газсети";
  • за телефонами контакт-центру: 066-300-2-888; 098-300-2-888; 093-300-2-888.