Комунальники Ізюма допомогли лелекам, які гніздяться на одній із тополь у місті. Історію птахів "Слобідському краю" розповів місцевий мешканець Леонід Щибря, навпроти будинку якого й живуть птахи.

Коли чоловік помітив, що гілки тополі заважають птахам гніздитися, він звернувся по допомогу до Комунального підприємства "Благоустрій міста Ізюм". Комунальники швидко відреагували на звернення.

"Уже дев'ятий рік лелеки гніздяться навпроти мого двору. Ще до війни ми з сином зробили їм штучну основу під місце їхнього гніздування, обплели її верболозом. Спочатку птахи придивлялися до неї, а потім почали зносити гілки, освоїлися. Щороку вони виводили по двоє пташенят, а в страшному окупаційному 2022-му їхнє сімейство поповнилося одразу трійцею пташенят. Їх не налякали навіть обстріли", - розповів ізюмчанин.

За його словами, він дивувався також їхньому пташиному чуттю. Незадовго до того, як неподалік вдарили "Хаймарси", і почалося визволення Ізюма, п'ятеро птахів (трійця пташенят встигла стати на крило) завбачливо піднялися в небо.

"Послуги комунальників сьогодні нарозхват, тому що тільки в них і в енергетиків є автомобільні вишки. Усього дві на місто. Іноземні партнери, звісно, допомагають, але дуже вже до великих збитків призвела агресія РФ. Утім, працівники благоустрою знайшли час і можливості допомогти лелекам. Значить, бути миру", - зазначив ізюмчанин.