38 студентів Харківського Політеху стали учасниками унікальної програми подвійних дипломів для українських біженців у Німеччині. Про це повідомили у виші.

Проєкт реалізується з 2022 року Національним технічним університетом "Харківський політехнічний інститут" і Магдебурзьким університетом ім. Отто-фон-Геріке (OVGU) (Німеччина). Отто-фон-Геріке (OVGU) (Німеччина). Студенти другого курсу ХПІ були зараховані до німецького вишу на перший курс і за умови успішного навчання отримають після закінчення два дипломи бакалавра - харківського Політеху та OVGU.

Вісімнадцять майбутніх інженерів здобуватимуть фундаментальні знання в галузі електротехніки, п'ятеро осіб обрали машинобудування, п'ятнадцять студентів - хімічну сферу.

Навчання проводиться за дуже затребуваними на європейському та світовому ринках праці спеціальностями, що дає додатковий мотиваційний стимул для студентів.  За цією програмою студенти зараховуються до німецького вишу на підставі сертифіката знання німецької мови В1 і вище, тоді як у всіх німецьких університетах вимагається до вступу мінімум В2.

Крім того, всім студентам програми подвійного диплома було надано одноразову виплату в розмірі 500 євро, а за результатами навчання та мовного тестування вони отримують стипендії від 934 до 1100 євро.