Ортопедичний матрац — багатошарова конструкція, яка забезпечує комфортний здоровий сон на порівняно м’якій, але при цьому достатньо твердій поверхні, щоб підтримувати правильне положення тіла.

Різновиди й особливості матраців

За конструкцією бувають пружинні й безпружинні вироби. Компанія КІМА пропонує обидва різновиди залежно від побажань клієнта та медичних рекомендацій.

Головні переваги ортопедичних матраців:

  • Довговічність за рахунок міцного каркаса та якісних наповнювачів. Мінімальний гарантійний термін експлуатації — 7 років, а взагалі матрац прослужить до 10 років. Увесь цей період він зберігатиме свої ортопедичні якості й форму в разі щоденної експлуатації та високих навантажень, навіть якщо діти стрибатимуть і гратимуться на ньому.

  • Кожен матеріал у складі виробу відповідає за певні властивості: повсть забезпечує необхідну жорсткість, синтепон — терморегуляцію, вовна зберігає тепло. При цьому матрац добре вентилюється, у ньому не накопичується волога, яка може стати причиною неприємного запаху або появи грибка. Усі вироби відповідають санітарно-гігієнічним нормам і держстандартам для цього виду продукції.

  • Малошумні, що особливо важливо для людей із чутливим сном.

  • Безпружинні матраци легші (особливо монолітні, і це питання вартості доставки). У пружинних, натомість, більший запас міцності, бо кожна пружина закріплюється у кількох точках разом із сусідніми, тому вони підтримують одна одну.

  • Завдяки комбінації різних матеріалів моделі мають різну жорсткість та ефект пам’яті. Саме тому матраци ортопедичні — обов’язковий елемент профілактики, а іноді й терапії для людей із болями в хребті, вагітних жінок, пацієнтів після операцій.

Матраци ортопедичні двоспальні — це також можливість облаштувати комфортне спальне місце для пари, яке не буде продавлюватися до середини або хилитися на один бік. Асортимент матраців типових розмірів дає змогу підібрати оптимальний виріб під будь-яке ліжко чи дитячий гарнітур. Крім того, можна замовити нестандартні рішення — КІМА виготовляє матраци за індивідуальними замовленнями.

Скільки коштує матрац?

«Набірна» структура визначає й ціну ортопедичного матраца — доступні як бюджетні варіанти, так і вироби преміумкласу з натуральною вовною, кокосовою койрою чи латексом із ручною роботою на найвідповідальніших етапах зшивання. Отже, ви можете впевнено довірити свій сон матрацам КІМА!