Ласкаво просимо до спортівно-стрілецького комплексу Сафарі-Україна, де ми пропонуємо виняткові навчальні курси для любителів стрільби в Україні. У спортивно-стрілецькому комплексі "Сафарі Україна", розташованому в Харкові, ми надаємо комплексні інструкції для покращення ваших стрілецьких навичок та знань. Незалежно від того, чи ви новачок, чи досвідчений стрілець, який прагне вдосконалити свої навички, наші курси розраховані на різні рівні майстерності.

Наш курс "Стрільба з пістолета" покликаний забезпечити вас фундаментальними навичками, необхідними для поводження з короткоствольною вогнепальною зброєю. Протягом курсу ви заглибитеся в теоретичні знання, ознайомитеся з технічними характеристиками зброї та розберетеся з калібрами боєприпасів. Ми навчимо вас правильним прийомам поводження зі зброєю та основним бойовим стійкам і позиціям, як на місці, так і в русі. Цей курс не лише покращить ваші фізичні можливості, але й зміцнить вашу психіку. Наш арсенал включає такі відомі пістолети, як GLOCK 17, SIG SAUER P229 та, за бажанням, CZ-75.

Якщо вас цікавить тактична стрільба з нарізної зброї, наш курс тактичної стрільби з карабіну - ідеальний вибір. Цей курс має на меті забезпечити міцний фундамент та чітке розуміння тактичної стрільби з гвинтівок АК та AR-15. Незалежно від того, чи ви новачок, чи маєте певний досвід, цей курс пропонує теоретичні та практичні заняття, які допоможуть вам не лише навчитися стріляти, але й робити це влучно. Навіть якщо ви ніколи раніше не тримали в руках зброю, наші досвідчені інструктори проведуть вас через весь процес і допоможуть зрозуміти ключові характеристики нарізної зброї. Ви опануєте навички, необхідні для поводження з гвинтівками АК та AR-15, а також зрозумієте, як вони поводяться за різних погодних умов. Калібри боєприпасів та вибір зброї стануть для вас другою натурою, і ви навчитеся приймати відповідні бойові стійки та позиції, як на землі, так і в русі. Цей курс не лише розширить ваші фізичні можливості, але й підвищить психологічну стійкість.

Наш курс стрільби з тактичного карабіну складається з двох теоретичних та чотирьох практичних занять, загальною тривалістю близько шести годин. Ми віримо в те, що надаємо комплексний досвід навчання, який забезпечить ваш ріст та вдосконалення як стрільця.

Щоб дізнатися більше про наші курси та отримати всі деталі, будь ласка, відвідайте наш веб-сайт https://safari-stend.com/obuchenie-strelbe/. Ми з нетерпінням чекаємо на вас у Сафарі-Україна, де ви зможете вдосконалити свої стрілецькі навички в безпечному та професійному середовищі. Навчитися влучно стріляти може кожний. Телефонуйте (096) 088-60-60 або (099) 088-94-68.