72-річна Катерина Радченко, художниця з Бахмута, за рік проживання в селищі Савинці Ізюмського району на Харківщині розмалювала 11 зупинок громадського транспорту і два укриття в патріотичному стилі, пише "Слобідський край".

Жінка до повномасштабного вторгнення працювала викладачем малювання в Бахмутському аграрному технікумі, приїхала до Савинців на запрошення місцевої влади провести майстер-клас з малювання для дітей. Згодом вона залишилася в громаді, де очолила художній гурток при місцевому будинку культури.

У своїх роботах художниця використовувала патріотичні мотиви, зображуючи вродливих українок, соняшники, мальви та жовто-блакитні пейзажі. Кожна зупинка має унікальний дизайн. За словами Катерини Радченко, її надихала краса місцевих жінок та бажання зробити довколишній простір яскравішим.

Начальниця Савинської селищної військової адміністрації Оксана Супрун високо оцінила внесок художниці у життя громади, зазначивши, що її роботи органічно вписалися в місцевий ландшафт і позитивно вплинули на настрій мешканців.

Нещодавно пані Катерина повернулася до Івано-Франківська через активізацію ворожих дій на Харківському напрямку. Проте вона сподівається повернутися до Савинців, коли ситуація стабілізується, щоб продовжити свою творчу діяльність на благо громади.