Медик із Харкова самотужки знищив 8 ворогів, врятував побратима і отримав "Золотий хрест". Про це повідомили у Харківському обласному Територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Молодший сержант Сергій Филиппов, бойовий медик із Харкова, відзначився героїчним вчинком під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку. Воюючи у штурмовому взводі 115-ї бригади ЗСУ, він самотужки знищив 8 російських окупантів та врятував життя пораненого побратима.

У березні-квітні 2024 року підрозділ Филиппова утримував позиції біля міста Часів Яр Донецької області, де точилися запеклі бої. Під час штурмових дій противника бойовий медик діяв розважливо та точно. Він пропускав ворогів ближче до українських позицій, щоб завдати їм максимальних втрат.

Як розповіли в ТЦК, молодший сержант зі стрілецької зброї та гранатами ліквідував 8 російських загарбників. При цьому сам Филиппов отримав контузію внаслідок ворожого мінометного обстрілу.

Крім того, під час оборонного бою Филиппов надав невідкладну медичну допомогу одному з побратимів та допоміг йому дістатися до пункту евакуації.

За проявлену мужність, героїзм та відданість Україні харків'янин нагороджений почесним нагрудним знаком "Золотий хрест". Відзнаку Сергію Филиппову особисто вручив генерал Олександр Сирський.