Єдиного методу лікування аутизму не більше, чим двох ідентичних випадків захворювання. Кожна дитина індивідуальна і має різні потреби. Тому і відповідь на питання, що таке аутизм у кожному випадку має бути різною. Тим не менш, для всіх них важливо розпочати лікування якомога раніше за допомогою:

  1. Психотерапії.
  2. Правильної дієти та використання харчових добавок.

Можливі терапії - це ті, які:

  • фокусуються на функціонуванні дитини в суспільстві та сім'ї;
  • вчать спілкуванню;
  • вчать розпізнаванню намірів інших людей.

Все залежить від того, чого найбільше не вистачає дитині. Слід пам'ятати, що лікування аутизму у дітей має враховувати психічні та фізичні аспекти хвороби. Хвороби та відхилення з боку психіки та тіла можуть вплинути на функціонування дитини з аутизмом.

Особливості лікування аутизму

В даний час рання діагностика аутизму у дитини дає їй шанс вилікувати або звести до мінімуму симптоми. Наприклад, основна терапія, яку практикують у в клініці Good Cells https://goodcells.com/likuvannya/autysm -це використання стовбурових клітин, що підвищує соціалізацію дитини.

Хоча, найбільш поширене лікування аутизму нині – це психотерапія. Американські лікарі, пов'язані з Науково-дослідним інститутом аутизму в Чикаго та кількома центрами холістичної медицини, лікують аутизм добавками, дієтою та травами. Більшість аутичних дітей, понад 80%, страждають від так званого синдрому дірявого кишечника. Бувають випадки (близько 60%), - кажуть батьки та фахівці, - коли діти починають говорити вже після загоєння кишечника. аутизму. У США було засновано рух DAN (Переможемо аутизм зараз), який об'єднав лікарів та батьків хворих дітей, які вважають аутизм фізіологічним розладом і зосереджуються спочатку на зціленні тіла, а потім розуму. За даними DAN Doctors, діти з аутизмом, зокрема, мають такі захворювання та симптоми:

  1. розлади травлення – як реакція на глютен та казеїн; поширеною скаргою тут є синдром підвищеної кишкової проникності;
  2. ослаблена або пошкоджена імунна система та пов'язана з цим схильність до алергії;
  3. дефіцит елементів та вітамінів (через порушення обміну речовин, а також схильність дітей до вибіркового харчування та обмеження меню кількома стравами) – у мінералах зазвичай не вистачає цинку, магнію, селену, хрому та вітамінів С, В6, В12, А, Е, фолієва кислота;
  4. кишковий бактеріальний дисбаланс;
  5. зниження здатності боротися із вільними радикалами;
  6. отруєння важкими елементами, переважно ртуттю (це пов'язано зі зниженою здатністю виводити важкі метали з організму);
  7. грибкові, бактеріальні та вірусні інфекції.

Тільки після лікування дитини від цих захворювань лікарі передають її терапевтам, психологам, психіатрам та педагогам.

Можливі протипоказання, проконсультуйтеся з фахівцем