У Кривому Розі запустили нові ЗМІ. Воно називається «На Часі». Це, мабуть, перше по-справжньому незалежне медіа в місті. Його заснувала команда юристів та досвідчених журналістів. Розповідаємо, чим «На Часі» відрізняється від інших порталів Кривбасу.

Чому читачі люблять «На Часі» https://nachasi.kr.ua/ 

  • Актуальність

На сайті немає прострочених і нудних новин, адже редактори не просто забивають стрічку, щоби більше заробити, а пишуть про те, що цікаво їм самим. У редакції немає випадкових людей — усі професіонали з великим досвідом. Тому вміють добувати найгарячіші факти, ексклюзивні фото та відео, а також інформацію, яку хотіли б приховати місцеві вирішувачі.

  • Неупередженість

Команда «На Часі» не отримує грошей від політиків, бізнесменів, громадських організацій, тощо. Завдяки цьому може писати про що завгодно: сумнівний тендер, корупційні схеми, хороші люди і погані ідеї. Редакція має дуже зрозумілі цінності: чесні новини Кривий Ріг Україна Перемога.

  • Оперативність

Власкор На Часі завжди там, де ви мали б бути, щоб дізнатися про все найцікавіше, важливе або шокуюче з життя міста. Телеграм-канал «На Часі» — один із найшвидших у місті. Ви можете читати тільки його і завжди будете в курсі головних новин Кривого Рогу та України.

  • Сучасність

«На Часі» пише емоційно, яскраво та дотепно. Редакція збирає найсмішніші меми, стежить за трендами соцмереж і легко орієнтується у порядку денному. Читати медіа можна на всіх платформах і навіть дивитися на ютубі.

Наприклад, кореспонденти «На Часі» — єдині з криворізьких журналістів з'їздили на передову і привезли звідти сюжет про наших захисників. Першими висвітлили проблему питної води у місті, здавши її на аналіз. А відеоопитування «На Часі» підірвали телеграм-канали усієї України.

Якщо описувати «На Часі» у трьох словах — це новини Кривий Ріг сьогодні. На сайті виходять лише найважливіші матеріали. У телеграмі найшвидші, шокуючі чи важливі новини. В інстаграмі — незрівнянний візуал та актуальні сторіс, у фейсбуці — короткий зміст картини дня, у тиктоці — найкумедніші відео, а на ютубі — ексклюзивні розслідування, круті сюжети та коментарі експертів.

Читайте «На Часі», щоб нічого не пропустити, дізнаватися новини першими та діліться ними з друзями. На Часі бути обізнаними, незалежними та активними.

Підписуйтесь на наш Youtube канал та слідкуйте за останніми подіями у Кривому Розі.