Перебої з електропостачанням спричиняють вкрай багато незручностей. Дизельні генератори здатні успішно вирішити цю проблему. Важливо тільки приділити належну увагу до їх вибору.

Основні моменти

Отже, дизельний генератор є альтернативним джерелом енергії для різних промислових та комерційних об’єктів, будівельних майданчиків. Також його можна використовувати для забезпечення світлом приватного будинку у випадку його раптового відключення.

В залежності від ситуації дизельна електростанція здатна працювати цілодобово. При цьому двигун відрізняється надійністю та тривалим ресурсом служби. Серед інших переваг техніки варто також відзначити:

  • різноманіття вибору в залежності від потужності;
  • значна економічність у порівнянні з бензиновими генераторами;
  • захист від зовнішніх впливів, включаючи температурні перепади.

Додатково слід звернути увагу на гарний рівень шумоізоляції. Навіть в умовах підвищених навантажень генератор працює тихо та не відволікає увагу.

Як вірно обрати пристрій

Є декілька основних моментів на які варто зробити акцент. Перше це сфера застосування, адже існують як побутові, так і промислові варіанти дизельних генераторів. Між собою вони відрізняються розмірами, потужністю, рівнем споживання палива та іншими конструктивними особливостями.

Сама потужність має велике значення. Наприклад мобільні генератори до 20 кВт частіше всього використовуються у побутових цілях. Їх легко транспортувати завдяки колесам. Ресурс роботи таких апаратів невеликий та становить 6-8 годин. Стаціонарні генераторі значно потужніше та використовуються на промислових та комерційних об’єктах.

Наступний критерій – напруга. Для побутових та промислових моделей вона становить 220 та 380 вольт, відповідно.

Важливо також звернути увагу на обсяг паливного баку. Від нього залежить регулярність обслуговування генератора.

На його вартість впливає також система охолодження. Варіанти з повітряним типом коштують дешевше ніж з рідинним. Ще при виборі техніки звертають увагу на механізм її запуску та рівень шумоізоляції.