Хвилина — згідно з дослідженнями, саме стільки часу в середньому має Netflix, щоб зацікавити свою аудиторію одним із сотень фільмів, доступних на його потоковій платформі. 60 секунд без пошуку відповідної пропозиції та користувач втратить інтерес до перегляду на користь інших занять. Декілька таких невдалих спроб знайти цікавий контент — простий спосіб відмовитися від підписки. Тим часом втрата користувачів - це, звичайно, не те, що Netflix (і подібні сервіси) найбільше подобається. Фільми Netflix українською зазвичай шукає багато людей. Але як змусити одержувача знайти те, що він шукає, особливо якщо він точно не знає, що шукає менш ніж за хвилину? Це питання - одне з ключових питань, які ставлять собі творці Netflix, і одне з тих, відповідь на яке суттєво сприяє успіху бренду.

Кому що подобається

Не секрет, що для того, щоб краще зрозуміти уподобання своїх клієнтів щодо конкретних фільмів, Netflix:

  1. Використовує штучний інтелект, аналізуючи поведінкові моделі користувачів платформи.
  2. Аналізує, які мініатюри привертають більше уваги певних груп аудиторії.

Він використовує ці знання, щоб передбачити, які зображення найкраще привернуть увагу глядачів під час перегляду тисяч найменувань компанії.

Зрештою, враховуючи величезну різноманітність переваг та багатовимірність багатьох потенційних пропозицій, чи не краще було б просто знайти графіку для кожної аудиторії, яка б наголошувала на відповідних аспектах, які особливо важливі для неї? Наприклад, для такого серіалу, як «Дуже дивні справи», якщо користувач має історію перегляду фільмів жахів, щоб зацікавити його пропозицією, представлена графіка для цієї назви має бути:

  • похмурою;
  • загадковою;
  • тривожною.

Однак якщо раніше глядач надавав перевагу фільмам, що підкреслюють зв'язки між персонажами, то, ймовірно, йому слід показати зображення групи підлітків, натякаючи тим самим на історію, приховану за назвою.

 

Таким чином, зважаючи на фактори, специфічні для глядача, такі як історія переглядів та країна, Netflix виділяє відповідні теми за допомогою графіки, яку він відображає, коли користувачі прокручують свої екрани. Це збільшує можливість вибору конкретних рекомендованих назв.