Зараз існує багато рекламних та комунікаційних засобів. І ЛЕД екран є одним з найефективніших. Адже зображення має ідеальну якість, що здатне задовольнити вимоги найвибагливіших клієнтів. Тому про цей пристрій є сенс розповісти більш детальніше.

Про що треба знати

Світлодіодні або LED-екрани відрізняються розмірами, формою та багатьма технічними параметрами. Наприклад, є прозорі та гнучкі варіанти, у вигляді біжучого рядка, табло тощо. Навіть зустрічається втілення хреста, який можна побачити на аптеках.

Якщо торгівельний або інший об’єкт має декілька моніторів, ними можна одночасно керувати змінюючи контент за допомогою браузера, сервера, комп’ютера, смартфона або планшета. Тобто можна змінювати зображення що викликає додаткову увагу.

Якщо мова йде про рекламу або надання сповіщень LED-екрани поділяють на внутрішні та зовнішні. І це виправдовує себе.

Внутрішній варіант

Його застосовують у торгівельних мережах, освітніх та спортивних закладах, виставкових центрах тощо для надання відвідувачам різноманітної інформації. Вони відображають наявний контент так, щоб максимально привернути увагу людей. Наприклад, трансляція здійснюється з близької відстані, що має значення.

Щодо технічних характеристик зображення варто зазначити наступне. Розмір пікселя знаходиться в діапазоні от 2 до 10 міліметрів в залежності від моделі. Проте якість зображення є нижчою за зовнішній аналог.

Зазвичай внутрішні LED-екрани є тонше та легше зовнішніх. Це пов’язано з тим, що відсутній додатковий захист від примхів погоди та механічних ушкоджень.

Зовнішнє виконання

Із назви слідує, що розміщують його на вулицях. Такі екрани і контент не важко помітити з достатньо великої відстані. Такі екрани здебільш інформують перехожих про нові товари, акційні пропозиції та повідомляють інші корисні відомості. Їх конструкцію передбачено декілька ступенів захисту.

Найчастіше зовнішні дисплеї замовляють для спортивних арен, великих торгівельних центрів, розважальних закладів. Відтак люди будуть знати цікаву для них інформацію.

Є і інші види LED-екранів, про які було згадано вище. Наприклад табло має доносити важливі моменти оперативно.

Щоб обрати конкретний пристрій треба визначитись не тільки з бюджетом, але й місцем встановлення. У разі виникнення питань фахівці завжди прийдуть на допомогу з слушними порадами. Також слід зазначити, що вірно обрана техніка досить швидко виправдає себе у фінансовому плані.