Спортивний одяг для занять бізнесом гарної якості гарантує комфорт та підвищує безпеку під час таких зайнять, як:

  • біг;
  • заняття спортом на свіжому повітрі;
  • тренування у тренажерному залі.

Високоякісні, міцні тканини, з яких виготовляють костюми для фітнесу, можуть вимагати особливого догляду. Як доглядати такий одяг, щоб він прослужив довше?

Прання одягу для фитнесу. Що знати?

Основна процедура догляду за костюмами для фітнесу – прання. Важливо робити це регулярно і швидко, особливо після інтенсивних тренувань - піт, що накопичується в затишних куточках тканини, може швидко перетворитися на розсадник грибків та бактерій. Негативно вплив мікроорганізмів відчуває не тільки матеріал, але в першу чергу наша шкіра. Бруд, або фрагменти рослин, що прилипли до одягу під час занять фітнесом на вулиці, слід видалити перед основним чищенням.

Чи можна прати одяг для фітнесу у пральній машині?

Відповідь зазвичай знаходиться на етикетці продукту. Рекомендації щодо догляду тут дають як перевірений український виробник спортивного одягу, так і мережеві дистриб'ютори. Завжди варто дотримуватись таких рекомендацій і перевіряти їх, перш ніж покласти улюблені речі в барабан пральної машини.

Функціональні тканини найчастіше є сумішами синтетичних волокон, таких як еластан або поліестер — пральні машини оснащені програмами, призначеними для:

  1. Синтетики.
  2. Делікатного одягу;
  3. Спортивного одягу.

У нормі температура води не повинна перевищувати 30 градусів. Щоб захистити відбитки, рекомендується вивернути одяг навиворіт. Також знадобляться мішки для прання делікатних речей та відділення спортивного одягу від решти білизни.

Який препарат для прання спортивного одягу?

Варто обробити улюблене вбрання рідиною або порошком, призначеним для спортивного одягу. Ці типи засобів захищають технічні волокна та ефективно видаляють бактерії та піт. Сильні препарати можуть зруйнувати тканину або закупорити канали, що виводять вологу та піт. Не використовуйте для прання костюмів для фітнесу:

  • промивні рідини;
  • сильні миючі засоби для видалення плям;
  • відбілювач.

Сушіння та прасування

Через специфічні властивості матеріалів не рекомендується поміщати одяг для фітнесу у сушильну машину. Синтетичні волокна погано переносять високі температури – гладити також не найкраща ідея. Спортивний одяг слід прати за низької температури, а після вилучення з пральної машини одяг не можна віджимати. Цей вид одягу досить швидко сохне за кімнатної температури – після прання досить повісити його.