Виїжджаючи на дороги, кожен власник автомобіля ризикує потрапити в небезпеку. Також авто може бути пошкоджене під час паркування, машину можуть викрасти, або вона потрапить під дію стихійного лиха. В усіх подібних ситуаціях господаря чекають великі фінансові витрати на ремонт або заміну авто. Уникнути цього можна лише за допомогою системи страхування. Саме для таких випадків існують різні страхові програми КАСКО.

Що таке КАСКО і як воно працює

Це такий вид страхового захисту автомобіля, який допомагає отримати компенсацію від страхової компанії в разі викрадення транспортного засобу або його пошкодження внаслідок пожежі, стихійного лиха, злочинних дій третіх осіб тощо. Якщо власник машини вирішить оформити КАСКО, то він може почувати себе впевнено та спокійно, адже всі витрати в разі настання страхових випадків йому будуть компенсовані.

Компанія визначає перелік ризиків, які покриваються полісом, та умови нарахування виплат. У разі страхового випадку власнику необхідно звернутися до свого страховика й подати заяву, до якої можуть попросити додати фотографії пошкодження або інші докази (залежно від ситуації).

Зі свого боку, страхова компанія перевіряє правдивість інформації та приймає рішення про нарахування компенсації відповідно до умов поліса КАСКО. Розмір виплати залежить від страхової суми, зазначеної в договорі, та ступеня пошкодження автомобіля.

Важливо зауважити, що КАСКО може мати деякі обмеження. Наприклад, власнику страховки доведеться самому сплатити франшизу, розмір якої зазначено в договорі. У процесі оформлення поліса варто уважно ознайомитися з його умовами та уточнити всі деталі у менеджера страхової компанії.

На що звернути увагу при виборі страховки КАСКО

Насамперед треба спробувати оцінити професійний рівень страхової компанії, адже якщо ви звернетеся до фірми-одноденки, яка може зникнути через місяць після оформлення договору, то ні на який фінансовий захист не варто сподіватися. Прикладом надійної страхової компанії є СК «Країна», яка працює в Україні з 1994 року та має понад 450 тис. задоволених клієнтів.

Уважно вивчаючи текст страхового договору, треба прискіпливо поставитися до таких моментів:

  • варто розібратися з усіма незрозумілими термінами. Звертайтеся до менеджерів, уточнюйте все;
  • необхідно перевірити й запам’ятати, які є винятки та обмеження в умовах договору. Наприклад, більшість компаній не будуть відшкодовувати збитки, якщо під час аварії за кермом автомобіля знаходився водій напідпитку;
  • є важливими термін відшкодування збитків та інші умови нарахування компенсації. Треба зрозуміти, у який період можна отримати повне відшкодування та куди необхідно звернутися з повідомленням про страховий випадок.

Ви завжди зможете розраховувати на підтримку спеціалістів компанії «Країна», її телефон гарячої лінії працює цілодобово, без вихідних. У цій організації пропонують вигідні ціни на страхові послуги й забезпечують високий рівень сервісної допомоги.