Подобається вам це чи ні, але термін служби сьогоднішніх пральних машин, сушарок та іншої побутової техніки коротший, ніж у колишні часи. Є винятки, але краще підготуватися до найгіршого сценарію. У деяких випадках ресурс пристрою можна продовжити за рахунок правильного, як тут https://wsk.in.ua/, обслуговування, а іноді один із компонентів виходить з ладу і залишається лише дорогий ремонт або навіть заміна приладу. З якими проблемами ви можете зіткнутися з посудомийними, пральними та сушильними машинами?

Фен не сушить чи робить це погано

Кожен хоче, щоб його техніка добре працювала довгий час, але більшість несправностей пов'язані з недостатнім обслуговуванням та неправильним використанням. Сушильна машина - це пристрій, який час від часу потребує догляду, і навіть якщо ви регулярно чистите фільтри, заслінка все одно може засмічитися, і білизна не висохне належним чином.

Основою є чищення першого фільтра з текстильних волокон, який доступний з барабана після кожного сушіння. А також не варто використовувати кондиціонер для білизни, яку хочете помістити у сушарку. Хоча виробники не забороняють застосування кондиціонера, а лише рекомендують це, проте після нього засмічується сітка пв-фільтра. Це також може статися через надмірне дозування миючого засобу при пранні перед сушінням і, що не менш важливо, через використання гелевих миючих засобів. Як не парадоксально, саме вони найважче розчиняються в пральній машині за низьких температур.

В результаті засмічення сітки першого фільтра повітря намагається проникнути в теплообмінник через штуцер, а багато дрібних частинок потрапляють і в другий фільтр. На жаль, користувачі не чистять цей другий фільтр після кожного сушіння, його сітка стає непроникною і повітря прагне пройти далі через стик.

За другим фільтром знаходиться бампер, який має ребра (на відстані кількох міліметрів один від одного) і зазвичай мокрий. Як тільки на нього потрапляє дрібна пилюка, вона швидко забиває щілини, знижуючи ефективність сушіння в кілька разів. У цьому випадку компресор може перегрітися, а іноді й зовсім вийти з ладу. Тому рекомендується очищати всі фільтри після кожного сушіння та пилососити всю конструкцію фільтрів, включаючи їх ущільнення та бампер з передньої доступної сторони, кожні 14 днів.

Більш ретельне чищення бампера не рекомендується проводити в домашніх умовах самостійно, можна серйозно пошкодити пристрій або спровокувати ураження електричним струмом. Краще звернутися до сервісу.

Пральна чи посудомийна машина не заливає воду

Найчастіша причина, через яку пральна машина або посудомийка не починає набирати воду після запуску програми – це несправний датчик рівня. Іншою причиною може бути вихід з ладу помпи. В обох випадках необхідний візит спеціаліста з обслуговування та заміни деталі.

Машина не гріє воду

В цьому випадку винен нагрівальний елемент. Визначити несправність можна за цілком холодним корпусом пристрою та результатом роботи. Для вирішення проблеми необхідний візит професіонала та заміна тену.