Цінуєте практичність та оригінальність в інтер’єрі? Штори-плісе – чудове рішення, котре відзначається зручністю та привабливим естетичним виглядом у стилі мінімалізм. Проте ця модель штор – універсальна та гармонійно виглядає зі стилем лофт, класичним, Прованс та багатьма іншими. Головне – грамотно підібрати дизайн і колір виробу. До того ж ціни на штори-плісе в інтернет-магазині SunGuard цілком доступні для вашої оселі. 

Сангард – магазин, котрий спеціалізується на продажах вікон, дверей, сонцезахисних систем. Тут можна купити жалюзі-плісе, класичні жалюзі чи штори, ролети день-ніч, венеціанські, римські моделі та багато інших. Оцінити весь асортимент та підібрати свою ідеальну модель можна в онлайн-каталозі на сайті магазину. 

Особливості жалюзі-плісе

Конструкція таких штор складається 3 елементів: тканина, профіль і система управління. Тканина тримається на вікні на так званих “струнах”, котрі забезпечують легке управління шторами у різних положеннях: як зверху, так і знизу. Тобто ви можете піднімати модель плісе не тільки знизу вверх, але і опускати зверху вниз. Це дуже зручно, адже положення сонця протягом дня змінюється, а з цими шторами ви постійно можете контролювати кількість сонячного світла у вашій кімнаті без дискомфорту для себе.

Жалюзі-плісе доречні не тільки вдома – вони часто є доповненням до офісних приміщень. Вони не тільки захищають від сонця, але й виконують функцію елементу декору. 

Переваги 

Крім мультифункціональності та стильного вигляду, ці штори мають ще й такі переваги:

  • Підійдуть під будь-яку форму вікон, будь-то трикутне, трапецієвидне, кругле чи будь-якої іншої форми вікно. Команда SunGuard виготовить штори-плісе по нідивідуальному запиту, щоб вони ідеально підійшли під ваше вікно. До того ж, якою б форма не була, користування цієї моделлю завжди буде зручним і легким навіть для дітей
  • Ролети-плісе не вимагають особливих умов догляду. Їх достатньо протерти серветкою чи вологою ганчіркою – і вони чисті. Прання чи прасування вони не потребують. А тканини, просочені спеціальним розчином, роблять матеріал штор стійким до пилу, вологи і бруду. Це робить такі штори гігієнічними та гіпоалергенними
  • Така модель додать у кімнату більше простору. Через особливість структури плісировані штори можуть візуально збільшити кімнату та “освіжити” її. Відмінний варіант для невеликих приміщень, зокрема, смарт-квартир.

Щоб замовити свою ідеальну модель плісированих жалюзі, переходьте на сайт магазину Сангард. Якщо у вас з’являться додаткові питання, наші менеджери будуть раді на них відповісти в чаті на сайті чи в телефонному режимі. Дзвоніть, щоб обрати найкращу модель для вашої кімнати!