Шукаєте, де купити фруктові цукерки ? Усі діти люблять цукерки, але всі батьки знають, що дітям шкідливо є цукерки? Що робити? Є чудове рішення – фруктові цукерки.

Ми любимо фрукти за їх солодкий смак, соковитість та вміст вітамінів. З іншого боку, ми любимо шоколад за його унікальний аромат, запах та те, як він покращує наше самопочуття. В ім'я любові до фруктів та шоколаду кондитерська фабрика Пригощайся створила нову лінійку продуктів. Це поєднання соковитих сухофруктів, наповнених натуральною насолодою, та чудового шоколаду без додавання цукру.

“Пригощайся” дбає про те, щоб кожен міг знайти свій улюблений смак, тому вибір корисних цукерок такий великий:

 1. Банан,
 2. Диня,
 3. Груша,
 4. Інжир,
 5. Курага,
 6. Персик,
 7. Фініки,
 8. Чорнослив.

Ви можете купити подарунковий набір цукерок, щоб порадувати знайомих і близьких корисними солодощами. Цукерки від "Пригощайся" - це і класика, наприклад, курага або чорнослив у темному шоколаді, і нове, незвичайне поєднання фініків з темним шоколадом і апельсиновим відтінком. Сухофрукти не тільки мають чудовий смак, вони також багаті:

 • вітамінами,
 • мінералами,
 • антиоксидантами.

Сушені Фрукти - ідеальне джерело калію, вітаміну С, а також вітаміну В6, цинку та магнію. Не забуватимемо про фініки, які містять вітаміни групи В та поліфеноли.

Користь фруктових цукерок

Шоколад, в який занурений смачний фрукт, не містить цукру, він підсолоджений натуральним мальтитом підсолоджувачем, який виробляється з мальтози, отриманої з зерен злаків. Цей підсолоджувач є ідеальним продуктом для людей, які страждають на інсулінорезистентність або діабет, оскільки характеризується низьким глікемічним індексом (IG35). Наступною його перевагою є низька енергетична цінність, яка становить лише 2,4 ккал на 1 г продукту, що є величезною перевагою для людей, які борються із зайвими кілограмами. Для них варто купити подарунковий набір цукерок цього виробника. Великою перевагою шоколадних сладостей, которые можнокупити цукерки від виробника в Україні, можна виділити проантоціанідини, катехіни, антоціанідини, завдяки яким какао є союзником у боротьбі із серцево-судинними захворюваннями. Також варто відзначити, що шоколад містить багато важливих мінералів, зокрема магній, калій та цинк.