Минули часи, коли будь-яку подію святкували вдома в невеликому сімейному колі. Змінилися погляди та з’явилося безліч способів, щоб спростити собі життя. Більше не має потреби в приготуванні 101 страви на свято, більше не треба ламати голову над тим, де розмістити численних гостей, запрошених на святкування важливої події. Весілля в ресторані – варіант, який обирає сучасна людина, адже він дозволяє отримати справжнє задоволення від події і звільняє від зайвого клопоту.

Святкування в спеціалізованому закладі буде вдалим вибором, та є певні моменти, які варто врахувати. Їх чимало, адже кожна дрібничка має вагу:

  • стилістика та інтер’єр ресторану;
  • вид кухні й комбінації страв;
  • оформлення їжі та столів;
  • особливості прилеглої території.

Правильно вибраний ресторан – запорука того, що свято пройде ідеально. Так, звісно, не все залежить від локації, та її вибір неймовірно важливий. Щоб святкування події принесло лише позитивні емоції, варто звернути увагу на наступні фактори.

Інтер’єр та екстер’єр

Меню та внутрішнє оформлення закладу не мають суперечити загальній стилістиці весілля. Звісно, європейське весілля в японському ресторані виглядатиме доволі дивно. Як і італійські зали в класичному стилі з неймовірно дорогим інтер’єром не пасуватимуть до індустріального стилю весілля. Park. Art of Rest – затишний сучасний комплекс, який має декілька спеціальних залів, що можуть бути оформлені як того побажає клієнт. Заклад абсолютно готовий до співпраці з вашими організаторами й декораторами.

Слід зауважити, не має значення, на яке свято прибули гості, вони обов’язково захочуть через певний час вийти на вулицю, щоб подихати свіжим повітря. Тут на них чекатиме чарівна природа, адже заклад розміщений хоч і в центрі Львова, але поруч з живописним парком. Це гарний простір для розміщення тематичних фотозон.

Додаткові зали, санвузли, парковка

Плануючи весілля, варто особливо ретельно обирати зал, щоб у ньому зручно розмістилися всі гості. Поцікавтеся в ресторані наявними варіантами і тим, що буде в день «Х» відбуватися в сусідніх приміщеннях. В Park. Art of Rest для весілля можуть бути використані декілька залів, тож ви обов’язково знайдете вдалу локацію не залежно від кількості запрошених гостей.

Наявність чистого та укомплектованого санвузла надасть додаткові бали до рейтингу конкретного закладу. Гарні ресторани завжди турбуються про високий рівень гігієни, тож відвідувачам обов’язково буде комфортно в цьому популярному ресторані. Паркінг поруч ще більше порадує гостей закладу.

Формат події та кухня

Для святкування весілля молодята часто обирають бенкет, тобто тривалу вечірку. Щоб гості відчували себе максимально комфортно, кожного з них забезпечують стільцями. Достатня кількість простору дозволить їм легко пересуватися по залу.

Якщо час для святкування обмежений, можна віддати перевагу фуршету. В такому разі гості не будуть сидіти, та отримають величезну танцювальну зону. Щоб молодята не вибрали, в Park. Art of Rest завжди знайдеться для них декілька хороших варіантів як для фуршету, так і для бенкету. Офіціанти подадуть їхні улюблені страви в класичному чи оригінальному виконанні. Всі відвідувачі отримають масу задоволення від події. Завітайте в Art of Rest, щоб отримати висококласний сервіс та позитивні емоції від гарно організованого заходу.