Харківська пенсіонерка вкрала пакет із грошима та золотом у їдальні з безкоштовними обідами. Слобідський районний суд ухвалив вирок.

У суді встановлено, що 13 березня 2026 року пенсіонерка прийшла до шкільної їдальні, щоб отримати безкоштовний обід. Підсудна розповіла, що у приміщенні їдальні вона поставила пакети на підлогу. Отримавши обід, вона підняла свої пакети з підлоги та разом із ними забрала чужий. На зупинці вона розкрила чужий пакет та побачила речі, документи та гроші, які вирішила не повертати.

У викраденому пакеті були:

  • 23 500 гривень;
  • 90 євро;
  • 20 доларів;
  • кільця із золота, деякі – з діамантами;
  • ланцюжки із золота;
  • золотий браслет;
  • кулони із золота;
  • золота жіноча печатка;
  • сережки із золота.

Загальна сума збитків власниці пакету склала понад 260 тис. грн.

Пенсіонерку розшукала поліція. Жінка повідомила, що гроші вона витратила. Коштовності та документи було повернуто власниці.

Свою провину підсудна визнала. Її засудили до п'яти років позбавлення волі, але звільнили від покарання з випробувальним строком на один рік.