У Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відкрито вже третю сонячну електростанцію. Потужність станції - 30 кВт.
У виші , що системна модернізація енергетичного господарства дозволяє університету:
- підтримувати безперервний навчальний процес;
- забезпечувати функціонування навчальних корпусів, наукових підрозділів, інформаційних систем та навчальних електронних сервісів.
Також впровадження сонячної генерації сприяє раціональному використанню фінансових ресурсів. Зменшення витрат на електроенергію дає змогу спрямовувати зекономлені кошти на подальший розвиток матеріально-технічної бази, модернізацію освітнього середовища та реалізацію нових інноваційних проектів.
Першу таку станцію в університеті відкрили 2025 року, другу - в травні 2026-го.








