25 березня близько 11:15 російські війська атакували Харків «Шахедами».

За даними мера Ігоря Терехова, у Холодногірському районі було влучання перед багатоповерховим житловим будинком, горять припарковані біля нього авто. За попередньою інформацією, є поранені. 

За інформацією голови ХОВА Олега Синєгубова, медики госпіталізували жінку, яка зазнала травм внаслідок вибуху. 

Також зафіксовано ще один удар по Холодногірському району і удар по Новобаварському району, де постраждали двоє людей.

Це був другий обстріл Харкова за добу. 25 березня близько 4:45 були влучання двох безпілотників типу «Шахед» в Основʼянському та Новобаварському районах. 

Upd, 11:45. Голова ХОВА повідомив про 4-х постраждалих: поранень зазнали троє жінок і чоловік. Усім надається медична допомога. Також пошкоджено щонайменше два автомобілі і приватний будинок.

Upd, 12:00. Мер Харкова уточнив інформацію про наслідки ударів. У Холодногірському районі загорілися автомобілі: дев’ять пошкоджено, три знищено повністю. Вибито вікна у квартирах. Є постраждалі.

У Новобаварському районі - влучання на території приватного сектору. Пошкоджено газову мережу, сталася пожежа даху будинку. Вибиті вікна у кількох приватних та багатоквартирних будинках. Також є постраждалі.

Відомо про чотирьох поранених.