Завтра, 24 червня, з 8:00 до 20:00 у частині Салтівки не буде води. Як повідомили у міськраді, це пов’язано з роботами з підготовки до осені та зими.
Воду відключать у:
- частині Салтівського та Київського районів, обмеженій вул. Гвардійців-Широнінців, вул. Василя Стуса, просп. Тракторобудівників, Окружною дорогою, вул. Світлою, вул. Валентинівською, вул. Владислава Зубенка, Салтівським шосе до вул. Гвардійців-Широнінців;
- частині Немишлянського району, обмеженій проспектом Тракторобудівників, вул. Єдності, вул. Сонячною, селищем «Перемога», селищем Кулінічі (Салтівським шосе, вул. 7-ї Гвардійської Армії, вул. Марфінською, вул. Амосова), Салтівським шосе до проспекту Тракторобудівників.
Харків’ян просять заздалегідь запастися водою.








