У Харкові викрили співробітника Слобідського ТЦК та колишнього бійця спецпідрозділу міліції "Беркут", які за гроші організовували втечу з України для військовозобов'язаного. Про це повідомили у прокуратурі.

У січні 2026 року спільники запропонували харків'янину "допомогу" у виїзді його сина за кордон за межами офіційних пунктів пропуску. Ділки запевнили, що вони мають впливові зв'язки в Держприкордонслужбі, і перехід через кордон пройде під час "потрібної" зміни.

За такий "трансфер" вони вимагали 18 тисяч доларів США. Клієнта мали перевезти з Харкова до західної частини України, а звідти — до Словаччини.

13 травня правоохоронці затримали ділків після отримання першого траншу у розмірі 8 тисяч доларів США. Чоловікам повідомлено про підозру, вони перебувають під вартою.