До Реєстру пошкодженого та знищеного майна внесли близько 100 тисяч об'єктів у Харківській області. Про це Укрінформу повідомив заступник начальника Харківської обласної військової адміністрації Євген Іванов.

За його словами, приблизно половина пошкоджених об'єктів нерухомості – житлові будинки.

За даними Іванова, в області зруйновано або пошкоджено 1548 підприємств різних галузей промисловості. Підприємці також вносять дані про об'єкти, які постраждали від російських обстрілів.

"З 1 січня 2026 року почала діяти урядова Програма часткової компенсації збитків та страхових премій від військових ризиків. Очікується, що підприємці зможуть отримати компенсації за умови приєднання до програми. Це буде потужна допомога для бізнесу. Поки йде етап внесення даних та оцінки. Я сподіваюся, що це запрацює, і перші результати будуть незабаром", - сказав Іванов.

Щодо Харкова, за даними міського голови Ігоря Терехова, з початку повномасштабної агресії РФ у місті обстрілами пошкоджено понад 13 тис. будинків. Більшість із них – житлові. Відремонтовано майже 3,8 тис. об'єктів.