Міська стоматологічна поліклініка №7 у Шевченківському районі Харкова під час повномасштабного російського вторгнення не зупиняла свою роботу. І навіть попри те, що в перші дні протистояння росіяни вже окупували передмістя та «поливали» Харків снарядами. Поліклініка продовжувала надавати не лише ургентну, тобто нагальну, а й планову допомогу,
«Лікарі нашої поліклініки дуже відважні. У розпал вторгнення, під час обстрілів медики разом зі своїми сім'ями жили в лікарняному укритті та працювали невтомно. Будь-коли надавали прийом. І не лише ургентний. Ми завжди, а особливо під час війни, входимо у становище, йдемо на зустріч пацієнту та даємо більше», – зазначає Логвинова.
Поліклініка не закривалася і під час масштабних відключень світла – завдяки ЮНІСЕФ, за підтримки Харківської ОВА медзаклад отримав потужний генератор. А завдяки новій накопичувальній системі водопостачання у поліклініці завжди є вода.
«І навіть коли район міста був без світла, наші двері завжди були відчинені: зарядити телефони, зігрітися, розігріти їжу та навіть помитися. Ми стали своєрідним пунктом незламності», – розповідає головлікар.
Вона додає, що двоє співробітників поліклініки пішли добровольцями на фронт – доктор і технічний співробітник.
Нагадаємо, що Олена Логвинова
У поліклініці працюють дитячі та дорослі фахівці-стоматологи: терапевти, хірурги, ортодонти, ортопеди та анестезіологи. Є своя зуботехнічна лабораторія та рентген-кабінет із 3D-томографом. Протягом останніх трьох років у поліклініці
Раніше Логвинова