У Харкові розпочали створення реєстру людей, які потребують допомоги. Про це сьогодні, 5 серпня, в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

За його словами, рішення про створення реєстру було ухвалено за підсумками першого засідання координаційної ради волонтерів.

"На засіданні координаційної ради ми ухвалили рішення про створення реєстру людей, які потребують допомоги. Спільно з волонтерами ми розробимо потужне програмне забезпечення. Завдяки цьому ми зможемо надавати допомогу всім, хто цього потребує, якнайшвидше", - зазначив Ігор Терехов.

У першому засіданні координаційної ради взяли участь понад 25 великих громадських організацій. У ході зустрічі учасники визначили основні напрямки спільної роботи, серед яких – підготовка до опалювального сезону, робота з волонтерськими кухнями, збирання пожертв, систематизація діяльності, робота зі спеціальними службами (територіальна оборона, ДСНС та служба швидкої допомоги).


Увага! Читайте нас у телеграм-каналі Новини Status Quo
Там більше інформації!


Нагадаємо, президента України Володимира Зеленського просять призначити всім харків'янам фінансові виплати. Відповідну петицію зареєстровано на сайті глави держави.