Учора, 19 грудня, на засіданні Кабміну була виділена додаткова субвенція регіонам України, в тому числі для Харківської області. Про це 20 грудня на сесії Харківської облради повідомив голова облради Сергій Чернов. За його словами, субвенція направлена на виплату зарплати співробітникам бюджетних організацій, а також на оплату енергоносіїв.
Як зазначив Чернов, зараз розподілити субвенцію немає можливості, оскільки потрібно отримати відповідне рішення Кабміну. "Тому сьогодні ми сесію не закриємо, а перенесемо її роботу на понеділок (початок - о 14.00). Таким чином, ми зможемо ухвалити рішення про розподіл отриманих коштів, після чого їх приймуть райони та міста області, і виплатять заборгованості", - зазначив Чернов.
Він також повідомив, що на продовження засідання сесії в понеділок буде також розглянуте питання реформування служби екстреної медичної допомоги. В цілому порядок денний сьогоднішньої сесії складається з 55 питань, які будуть розглянуті сьогодні, а потім буде оголошена перерва до понеділка.

24 червня у Гданську Харківська міська рада підписала з Європейським банком реконструкції та розвитку угоду на суму 47 мільйонів євро, з яких 17 мільйонів — безповоротний грант Євросоюзу. Кошти будуть спрямовані на підготовку до опалювального сезону, модернізацію теплопостачання та підтримку комунальних служб. Це гарна нагода розібратися: що…






