З 289 осіб, що звернулися до травмпунктів Харкова 17 січня, 220 травмувалися на вулиці (відповідно до інформації з усіх травмпунктів, крім лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги). Про це "SQ" повідомили в міському центрі здоров'я. Вчора кількість травмованих на вулиці збільшилася порівняно з попередніми днями: 15 січня постраждали 155 осіб, 16 січня - 107.
Як повідомили в Харківській лікарні швидкої і невідкладної медичної допомоги ім. Мещанінова, вчора увечері в місті через ожеледицю був пік вуличного травматизму. Кількість постраждалих у лікарні озвучити не захотіли. У медустанові зазначили, що "виникали ситуації, коли автомобілям швидкої допомогиважко було проїхати між будинками".

24 червня у Гданську Харківська міська рада підписала з Європейським банком реконструкції та розвитку угоду на суму 47 мільйонів євро, з яких 17 мільйонів — безповоротний грант Євросоюзу. Кошти будуть спрямовані на підготовку до опалювального сезону, модернізацію теплопостачання та підтримку комунальних служб. Це гарна нагода розібратися: що…






