>Пункти прийому комунальних платежів Єдиного розрахункового центру (ЄРЦ) ПАТ "Мегабанк" (Харків) з 4 лютого знову будуть приймати платежі за газ, що постачається ВАТ з газопостачання та газифікації "Харківміськгаз". Підприємство і "Мегабанк" врегулювали розбіжності, що виникли наприкінці минулого року, і підписали новий договір про прийом і обробляння платежів споживачів газу через ЄРЦ. Як повідомив начальник ЄРЦ "Мегабанку" Юрій Сергєєв, тепер харків'яни, як і раніше, можуть оплачувати всі комунальні послуги за єдиною квитанцією у відділеннях "Мегабанку" або інших банків. Окрім того, нагадав начальник ЄРЦ, заплатити за газ чи інші комунальні послуги можна через банкомати й електронні термінали "Мегабанку" або через Інтернет.

З весни 2026 року Харків зіткнувся з принципово новою загрозою — російськими FPV-дронами, які почали долітати до міста. Перший зафіксований випадок застосування оптоволоконного FPV-дрона в Київському районі Харкова стався 25 лютого 2026 року, після чого атаки набули системного характеру: дрони фіксували в Київському, Шевченківському, Індустрі…






