ФК "Динамо" (Київ) 4 грудня в матчі шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів з футболу на виїзді зіграв внічию 1:1 з ФК "Динамо" (Загреб, Хорватія). Гол у складі київської команди забив Ярмоленко (45 +1 хв.). У хорватської команди на 90 +3 хвилині гол з пенальті забив Крстановіч.

У Загребі йшов сильний сніг. У зв'язку з цим на 10-й хвилині матчу арбітр призупинив гру. Команди пішли до роздягалень, а працівники стадіону розчищали розмітку поля від снігу. Матч поновився через 15 хвилин.

Також цього дня зіграла друга пара групи "А". Французький "Парі Сен-Жермен" удома обіграв португальський "Порту" з рахунком 2:1.

У підсумку перше місце в групі зайняв "ПСЖ" (15 очок). На другому місці - "Порту" (13 очок), на третьому - "Динамо" Київ (5 очок), на четвертому - "Динамо" Загреб (1 очко).

У підсумку "Динамо" (Київ) вибуло з Ліги чемпіонів, однак київський клуб виступатиме в Лізі Європи.

Довідка "SQ". Склади команд:

"Динамо" Київ: Коваль, Бетао, Вукоєвич, Михалик, Тайво, Гармаш, Велозу, Ярмоленко, Аруна (Богданов), Дуду, Ідейє (Рубен).

"Динамо" Загреб: Келава, Врсалько, Віда, Шимуніч, Ібаньєс, Адема, Ковачич, Брозовіч, Саммір, Чоп (Крстановіч), Бечірай.

Попередження: Віда (12-а), Брозовіч (48-а) - Дуду (66-а).

Арбітр матчу - Станіслав Тодоров (Болгарія).