Літній Кубок України з плавання відбувся в Харкові у басейні "Акварена". Як повідомив офіційний сайт Харківської облдержадміністрації (ХОДА), медалі змагань завоювали четверо харків'ян. Дар'я Степанюк перемогла у плаванні на 50 м та 100 м вільним стилем і відібрана для участі в чемпіонаті світу і Всесвітній універсіаді. Ксенія Скрипель зайняла перші місця у плаванні 800 м і 1500 м вільним стилем. Олег Кузнєцов став другим у плаванні на 50 м і 100 м батерфляєм та відібрано для участі у Всесвітній універсіаді. Анастасія Малявіна посіла друге місце у плаванні на 200 м та третє місце - на 50 м брасом і відібрана для участі в Європейському молодіжному Олімпійському фестивалі. У ньому також візьмуть участь харківські плавці Ілля Тесленко і Максим Кріпосний.

Організаторами змагань виступили Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Головне управління у справах сім'ї, молоді та спорту ХОДА, Федерація плавання України, Харківська обласна федерація плавання. У змаганнях взяли участь 350 спортсменів з 19 регіонів України.