Студент 3-го курсу Харківської державної зооветеринарної академії, уродженець Чернігова Артем Прима завоював золоту медаль на XХV Всесвітній універсіаді, яка проходить в Ерзурумі (Туреччина).

Як повідомив офіційний сайт Харківської облдержадміністрації, А.Прима став переможцем спринтерської гонки біатлоністів на 10 км. Друге місце в цій гонці посів ще один українець - Сергій Семенов, який відстав від харків'янина на 6,4 секунди.

У жіночому спринті, що відбувся у той же день, також перемогла представниця України - сумчанка Віта Семеренко. Харків'янка Катерина Цесельська стала вісімнадцятою.

Довідка "SQ". Біатлон. Чоловіки. Спринт. 10 км. Результати:

1. Артем Прима (Україна) (0 +0) 28:25.3

2.Сергій Семенов (Україна) (0 +0) +6.4

3.Евгеній Гаранич (Росія) (1 +0) +13.6

4. Олег Бережний (Україна) (0 +0) +24.9

27 січня в турецькому місті Ерзурумі стартували XХV Всесвітні студентські зимові ігри (Всесвітня універсіада). У змаганнях беруть участь близько 3 тис. спортсменів з 58 країн світу. Універсіада триватиме 10 днів. У програмі Ігор - 11 видів спорту, серед яких гірські лижі, біатлон, лижні гонки, лижне двоборство, стрибки з трампліна, керлінг, фігурне катання, хокей, шорт-трек, сноубординг.