Пожежа сталася вночі 21 лютого у будинку ВЕП "Держпром" (пл.Свободи, 5) в Харкові. Про це повідомив "SQ" помічник начальника Головного управління МНС України в Харківській області Ігор Лупандін. За його словами, повідомлення про займання в будівлі надійшло о 1.39. На сходовій клітині між 3-м і 4-м поверхами 6-го під'їзду горіли старі речі. Пожежа була загашена о 2.37. Площа спалаху склала 15 кв. м. На пожежі ніхто не постраждав.

24 червня у Гданську Харківська міська рада підписала з Європейським банком реконструкції та розвитку угоду на суму 47 мільйонів євро, з яких 17 мільйонів — безповоротний грант Євросоюзу. Кошти будуть спрямовані на підготовку до опалювального сезону, модернізацію теплопостачання та підтримку комунальних служб. Це гарна нагода розібратися: що…






