На Південному вокзалі в Харкові сьогодні вранці помер чоловік 1962 року народження. Цю інформацію підтвердили "SQ" у прес-службі управління МВС на Південній залізниці. За попередніми даними, це була раптова смерть. "Людина йшла, потім раптово знепритомніла і впала. Ознак насильницької смерті не виявлено", - зазначили міліціонери.
Як повідомили в прес-службі, тіло відвезли до моргу, де будуть проведені необхідні експертизи.

24 червня у Гданську Харківська міська рада підписала з Європейським банком реконструкції та розвитку угоду на суму 47 мільйонів євро, з яких 17 мільйонів — безповоротний грант Євросоюзу. Кошти будуть спрямовані на підготовку до опалювального сезону, модернізацію теплопостачання та підтримку комунальних служб. Це гарна нагода розібратися: що…






