У лісосмузі в Харківському районі вчора вночі був виявлений труп чоловіка. Про це 10 січня повідомили "SQ" міліції.
За інформацією правоохоронців, тіло без видимих ознак насильницької смерті було знайдене біля с. Бобрівка. Труп знайшов місцевий мешканець, він повідомив про це в міліцію. Особа загиблого встановлена: це мешканець Харкова 1957 р.н. Тіло передано на судово-медичну експертизу. Обставини смерті чоловіка з'ясовуються.

24 червня у Гданську Харківська міська рада підписала з Європейським банком реконструкції та розвитку угоду на суму 47 мільйонів євро, з яких 17 мільйонів — безповоротний грант Євросоюзу. Кошти будуть спрямовані на підготовку до опалювального сезону, модернізацію теплопостачання та підтримку комунальних служб. Це гарна нагода розібратися: що…






