Моршин, як здравницю, відкрили ще наприкінці 19 століття. Тут розташовані два бювети з цілющими мінеральними джерелами, що приваблюють туристів і відпочивальників з різних куточків України та світу. Сюди варто приїхати відпочити не лише тілом, але й душею, адже довколишня природа надихає і заспокоює кожного, хто втомився від швидкого ритму міського життя. Санаторно-оздоровчий комплекс Моршин особливо потрібно відвідати людям, що мають проблеми зі:
- Печінкою.
- Шлунком.
- Кишківником.
- Стравоходом.
- Обміном речовин і вагою тощо.
Лікування моршинськими водами проходить під наглядом лікарів. У Моршині безліч санаторіїв і лікувальних центрів, в яких можна пройти курс комплексного лікування й оздоровлення. Але не тільки цим відоме курортне місто, тут є чимало цікавих місць, вартих ваших відвідин!
Туристичний Моршин: чим зайняти себе у відпустці?
Моршин є невеликим містом, що розташоване у Львівській області, проте уваги туристів не позбавлений. Затишні вулички, парки і сквери, розвинена мережа закладів громадського харчування й дозвілля допоможуть гарно відпочити кожному! Моршинський курорт ідеально підходить для родинного відпочинку, тут можна цікаво провести час і оздоровитися як діткам, так і дорослим. Моршин огорнений заповідними лісами Прикарпаття, недалеко від нього є багато екскурсійних локацій, зокрема:
- Скелі Довбуша, які ще називають “кам’яним серцем Прикарпаття”. Вони входять до національного природного парку “Сколівські Бескиди”. Дослідники стверджують, що скельним брилам понад 70 млн років!
- Озеро Синевир. Найглибше озеро України, панорамні види якого вартують голлівудського кінематографа! За легендами озеро утворилося зі сліз дівчини на ім’я Синь, що була донькою графа. Батько наказав убити коханого дівчини. Вона так горювала, що наплакала з ціле озеро, але відтепер Синевир заворожує як поодиноких мандрівників або закоханих пар, так і цілі родини.
Ви можете замовити екскурсію у ці та інші місця разом із трансфером у свого туроператора або через готель, у якому проживаєте (санаторно-оздоровчі комплекси Моршина високого рівня допоможуть із цим). У самому місті є затишні лісопаркові зони, озеро, чимала кількість ресторанів та розважальних закладів.
Обов’язково відвідайте старий і центральний бювети, і придбайте там спеціальні чашки з носиком для пиття мінеральної води! Місцеві майстри виготовляють їх у великому асортименті та підходять до створення посуду творчо, тому така чашка не лише буде корисною під час лікування, але й гарним сувеніром на згадку!
Як зробити відпочинок у Моршині комфортним і затишним? Обирайте правильне місце для проживання!
Моршинський курорт поєднує у собі оздоровлення і спа, тому місце для вашого проживання повинно задовольняти кожну із цих потреб! До прикладу, з цим ідеально впорався санаторно-оздоровчий комплекс у місті Моршин — Святий Шарбель. Тут затишно відпочити на самоті, у парі з близькою людиною та цілою сім’єю! У чому їх перевага:
- До центру міста всього 300 метрів.
- Великий паркінг, можливий трансфер.
- Смачна кухня, можливість коригування раціону під фізіологічні потреби гостя.
- Чисті, просторі та затишні номери різних категорій. Вас неодмінно потішить стильний дизайн у стилі лофт!
- Величезний СПА центр і процедури на будь-який смак — від лазень і сауни до масажів із косметичними ритуалами та джакузі.
- Дійсно привітний і турботливий персонал, що не нав’язує послуги. Окрім того тут працює команда лікарів, що допоможе підібрати оздоровчу програму для кожного.
- Є ігрова кімната для діток, тому дорослі спокійно зможуть релаксувати на спа-процедурах.
Плануйте відпустку завчасно, а про відпочинок та оздоровлення подбає Святий Шарбель!
Также надо иметь ввиду, что по статье 138 Налогового кодекса неправомерные действия или бездействие должностных лиц налоговых инспекции могут быть обжалованы в ФНС или в судебном порядке.
По словам адвоката компании "Налоговик" Антона Соничева, например, при расчёте суммы налога, подлежащей уплате, налоговики могут допустить ошибку - не применить льготу, на которую налогоплательщик имеет право, неверно определить налоговый период, сам объект налогообложения. В таком случае налогоплательщик вправе обратиться в налоговый орган с заявлением о перерасчёте суммы налога. Доводы должны быть подкреплены письменными доказательствами.
Что же грозит физлицам, налогоплательщикам за несвоевременную уплату имущественных налогов за 2015 год?
Этот срок истек 1 декабря 2016 года. Начиная со 2 декабря 2016 года на сумму долга автоматически начисляется пени в размере 1/300 ставки рефинансирования ЦБ РФ за каждый день просрочки платежа до момента уплаты долга.
Однако 30 ноября 2016 в России принят закон, вносящий изменения в Налоговый кодекс. Он касается налогоплательщиков из 28 регионов страны, в которых за 2015 год налог на имущество физлиц платится исходя из кадастровой стоимости объектов недвижимости.
Региональным законодателям дано право самостоятельно устанавливать, что пеню при неуплате данного налога за 2015 год можно начислять, начиная с 1 мая 2017 года. В частности, закон города Москвы уже подписан 14 декабря 2016 года.