Із 24 державних вишів Харкова 23 зазнали пошкоджень внаслідок війни. Деякі втратили цілі корпуси. Харківський національний університет міського господарства (ХНУМГ) був заснований у 1922 році. За 100 років роботи він пережив чимало криз, але російсько-українська війна стала безпрецедентним викликом для вишу та та його спільноти.
Починаючи з 2022…
У Харківській області впродовж квітня дещо знизилися ціни на житло в новобудовах. На вторинному ринку ціни залишилися на колишньому рівні. Про це повідомляється у дослідженні українського маркетплейса нерухомості DIM.RIA.
Первинний ринок
У Харківській області ціна одного квадратного метра в новобудові у квітні становила 776 доларів США. Це на…
У вихідний день на набережній річки Лопань у Харкові зібралися десятки людей. Хтось із граблями, хтось із мішками для сміття, хтось із саджанцями дерев. Люди прийшли на толоку: розкидане скло, порожні пляшки, використані шприци та голки захаращують це затишне місце.
Проєкт «Запаркання» народився зі студентського дослідження міських &…
Антимонопольный комитет разрешил киевской компании "Радинвест" купить контрольный пакет акций предприятия "Цукрове" Харьковской области
Антимонопольный комитет Украины (АМКУ) разрешил ЗАО "Компания по управлению активами "Радинвест" (Киев) приобрести в активы паевого венчурного инвестиционного фонда "Профит-Актив" акции ЗАО "Сельхозпредприятие "Цукрове" (Кегичевский р-н Харьковской обл.), что обеспечит инвестфонду превышение 50% голосов в высшем органе управления предприятия. Об этом сообщила Украинская сеть деловой информации "ЛигабизнесИнфом" со ссылкой на пресс-службу АМКУ.
Справка "SQ". Ранее АМКУ разрешил "Радинвесту" приобрести в активы инвестфонда "Профит-Актив" акции ОАО "Савинский сахзавод" и ОАО "Купянский сахарный комбинат" (оба - Харьковская обл.).
Основным видом деятельности "Радинвеста" является управление активами. "Сельхозпредприятие "Цукрове" специализируется на производстве сахара.