Щоб демонтувати російський герб з будівлі на вул. Максиміліанівській у Харкові, потрібні суворі дозвільні процедури. Таку відповідь надали в адміністрації Київського району Харкова на звернення громадської організації «Деколонізація. Україна».
У відповіді йдеться про те, що будівля колишнього генконсульства Росії в Харкові на вул. Максиміліанівській, 22, є пам’яткою архітектури. Через це будь-які роботи на об’єкті можуть проводитися лише після отримання дозвільних документів.
«За стільки років вже можна було б отримати всі необхідні дозволи», — зазначили в організації «Деколонізація. Україна».








