Споруди з модулів виглядають ефектно, хоча технологія їх створення труднощів не викликає: виготовлену в цеху конструкцію збирають в єдине ціле, а потім перевозять на ділянку для проведення остаточного монтажу. Спочатку їх використовували для спорудження торгових комплексів та великих складів, але з часом з’явилися офісні приміщення, модульні бані та житло різної площі. Їх виробництво не потребує масштабних інвестицій, зате готовий об’єкт коштує недорого, відзначається довговічністю, функціональністю та сучасним дизайном.

Етапи модульного будівництва

Віддаючи перевагу спорудам з модулів, роблять ставку на екологічність та енергоефективність. Для виробництва використовують дерев’яні каркаси та будують за спеціальною технологією, додатково для захисту обробляють безпечними для здоров’я засобами. Для утеплення приміщення використовують якісні матеріали, які вирізняються хорошими тепло- та звукоізоляційними якостями. Зведення модульної конструкції передбачає такі етапи:

  • створення проєкту з детальним планом;
  • виготовлення в цеху модулів з отворами для вікон та дверей;
  • складання модульної конструкції в єдине ціле;
  • перевезення готового об’єкта в розібраному вигляді на місце встановлення;
  • з’єднання всіх елементів та підведення комунікацій;
  • проведення зовнішніх робіт;
  • внутрішнє оформлення.

Для оздоблювальних робіт використовують тільки якісні матеріали, які гарантують міцність та довговічність конструкції. Клієнти Unitbud мають змогу побувати на майданчику в Житомирі, щоб на власні очі оцінити процес виготовлення таких будівель.

Сучасна модульна баня для відпочинку всієї родини

Модульна баня збирається як конструктор, тому у спеціалістів компанії Unitbud процес займає мінімум часу. Все ж лазня на приватній ділянці вважається дорогим задоволенням, але модульна конструкція стане виключенням. Можна замовити лазню площею 20 м2 або створити великий простір для релаксу із закритою терасою та зоною для барбекю. Дизайн підбирають різноманітний – від скандинавського стилю до барнхауса з притаманними йому елементами сільського затишку. Фантазія обмежується лише бюджетом.

Особливості модульних лазень:

  1. Встановлення будівлі на стрічковий фундамент, фундамент з паль або на цементні блоки. Таким чином вдається заощадити на будівництві, а за необхідності зміна її розташування не буде проблемою.
  2. Використання утеплювача Isover, який прекрасно підходить для приміщень з підвищеною вологістю. Чудові водовідштовхувальні та пароізоляційні властивості забезпечує покриття з алюмінієвої фольги. Тепло та постійна температура в парній зберігаються завдяки особливому складу скловолокна.
  3. Облаштування сучасної системи вентиляції, подачі та нагріву води. Сучасна техніка дозволяє підвищити енергоефективність споруди, а також захищає відвідувачів від короткого замикання та інших неприємностей.

Виготовлення об'єкта в цеху займає до двох місяців. 1-2 дні потрібно майстрам для встановлення невеликого за розмірами приміщення, а чекати усадки взагалі не потрібно. За бажанням можна зробити перепланування та додати нові кімнати. Також передбачене оздоблення фасадів та внутрішнє оформлення приміщень. Сюди входить встановлення світильників, склопакетів, облицювання керамічною плиткою, покриття підлоги ламінатом та покриття стін. 

Як купити баню з модулів для себе та на що варто звернути увагу?

Виробники пропонують об’єкти на будь-який смак – у будинки у скандинавському стилі, хай-тек, барнхаус. Але тим, хто планує мати власну зону відпочинку, треба орієнтуватися також на бюджет. Купити модульну баню з дерев’яного каркаса – вигідна інвестиція, яка повністю себе виправдає в майбутньому. Використання якісних матеріалів дозволить прослужити будівлі понад 40 років. Особливо важливо підібрати правильне утеплення в парну кімнату. Воно не повинне руйнуватися під впливом високої вологості, добре утримувати пару та тепло.

Сучасна модульна баня – це місце, де проводять багато часу із сім’єю та друзями, тому вона повинна мати достатньо вільного простору. На великій території можна замовити лазню з терасою та зоною для ігор. При обмеженій площі встановлюють компактне обладнання та складні лавки, що дозволяє в будь-який момент звільнити додатковий простір у приміщенні. Такі рішення обговорюються з клієнтом індивідуально, щоб врахувати подібні нюанси у проєкті.