Якою не має бути реклама в соціальних мережах та інтернеті загалом досить зрозуміло висвітлюють самі компанії-засновники онлайн-платформ, до того ж на багатьох рівнях це керується законодавством.
Проте є святі правила маркетингу, де для виживання у конкурентному середовищі необхідно слідкувати за тенденціями у світі використання інформаційних технологій та поведінкою користувачів.
Що найбільш ефективне для просування та брендингу
Сьогодні все більш популярними серед користувачів стають короткі відеоролики. На це безпосередньо впливає сучасний ритм життя, адже він помітно прискорюється, атакуючи людей з усіх сторін масивами різнопланової інформації. Сприймати та запам'ятовувати її стає все важче, тому замість витрат часу на читання, споживачі концентрують увагу на лаконічних та корисних відеороликах про товари та бренди в цілому.
Ефективність подібних маркетингових кампаній пояснюється ще й тим, що відео впливає на 2 канали сприйняття людиною інформації: аудіальний і візуальний, тоді як розміщення текстового контенту лише на один. Завдяки тому, що близько 50% мозку залучено в обробці саме візуальної інформації, це робить відеоролики рентабельними.
Коли анімація не приносить результатів
Буває так, що ви запустили рекламу, проте досить довгий час у вас немає переходів на сайт, ніхто не реєструється на вашому вебресурсів та не залишає контактної інформації для зв'язку. До того ж, маркетологи обіцяли покращення позицій у списку видачі пошуковика, повторні покупки старих клієнтів та замовлення від нових.
Вам не збрехали, усе це можливо, але лише в разі дотримання певних умов. Що ж може стати причиною поганих результатів:
- Нудний сценарій. Забудьте про те, що погана реклама — теж реклама. Увага аудиторії затримується на оригінальному контенті, тому важливо створювати кожного разу щось неповторне, унікальне.
- Настирлива реклама. Повторне нагадування про себе не шкідливе для компанії, проте якщо ролик постійно з'являється перед очима клієнтів — це починає дратувати та псувати імідж компанії.
- Неправильно налаштований таргет. Якщо у вас насправді цікаве відео високої якості, можливо, річ у тім, що ви зорієнтували не на свою ЦА, тому й немає цільових дій. Помилки можуть стосуватися вікової категорії потенційних споживачів, їх місцеперебування, додатків, якими вони користуються, тощо.
- Погана якість ролика. Розширення картинки, що рухається, та аудіоскладова мають не менше значення, ніж увесь сценарій. Відеоролик демонструє ваш рівень, тому краще не впроваджувати його в проект, якщо він має візуальні недоліки.
Сьогодні будь-яка студія анімації запропонує вам для різних цілей використати всі можливості графічного подання інформації.
"Джерело: 7030.studio"