У двох ліцеях у Новобаварському районі Харкова відкрили меморіальні дошки на честь загиблих випускників. Про це повідомили в міськраді.

У заходах взяли участь представники райадміністрації, родини загиблих, вчителі, однокласники, товариші по службі.

У ліцеї №65 відкрили меморіальну дошку на честь Михайла Ільгова. З листопада 2023 року він служив у складі 113-ї окремої бригади ТрО, брав участь у боях на Харківщині та Запорізькому напрямку. Загинув 26 листопада 2025 року поблизу Вовчанських Хуторів Чугуївського району.

У ліцеї №162 увічнили пам'ять Максима Куніцина. Восени 2024 року він вступив до лав 13-ї бригади Нацгвардії України «Хартія». Служив сапером, був оператором БпЛА. Загинув 12 червня 2025 року в селищі Липці.