Цифровий підпис — це додаткова функція, яка дозволяє підтвердити справжність цифрового документа (наприклад, отриманого електронного листа). Усі електронні поштові скриньки на сайті DepositSign сумісні з цифровим підписом. Це означає, що ви зможете активувати цю функцію для поштової скриньки без будь-яких незручностей. Для того, щоб кваліфікований електронний підпис був надійним, бажаючий його використовувати має придбати сертифікат, що дозволяє розміщувати захищені електронні підписи в одній зі своїх точок продажу, тобто в центрах, що засвідчують легітимність підпису.

Як це працює?

Повідомлення електронної пошти підписуються та шифруються за допомогою додаткового програмного забезпечення (спеціальних алгоритмів). Сам процес цифрового підпису використовує два типи ключів:

  • відкритий,
  • закритий.

Закритий ключ – він зберігається на криптографічній карті, і власник повинен мати над ним винятковий контроль! Ніколи не повідомляйте свій закритий ключ третім особам! Відкритий ключ — вміст відкритого ключа містить інформацію про його власника. Відкритий ключ надається всім зацікавленим сторонам. Закритий ключ використовується для того, щоб розмістити цифровий підпис у повідомленнях електронної пошти, а відкритий ключ із заданої пари використовується для перевірки підпису.

Коли електронний підпис додається до повідомлення електронної пошти, також створюється унікальна абревіатура електронної пошти, що підписується. Абревіатура завжди має однакову довжину, незалежно від розміру тексту. Неможливо знайти два різні листи з однаковим дайджестом. Далі програма виконує операцію шифрування раніше згенерованого хешу за допомогою закритого ключа. Електронна пошта, що доходить до адресата, містить:

  1. Вихідне повідомлення, створене нами.
  2. Унікальний сертифікат (відкритий ключ).
  3. Зашифрований ярлик електронної пошти.

Після правильної перевірки ключа сусіднього відправника разом із наданим ярликом електронної пошти програма електронної пошти відобразить інформацію про підтвердження автентичності електронної пошти.

Як використовувати цифровий підпис у поштовій скриньці на DepositSign?

Щоб використовувати електронний підпис у програмі електронної пошти (наприклад, Microsoft Outlook), додайте цифровий підпис у конфігурацію самої програми електронної пошти відповідно до вказівок автора вибраного програмного забезпечення.

Сприяння у підборі фінансових послуг

Содействие в подборе финансовых услуг