Вчора, 25 червня, близько 16:00 у Салтівському районі Харкова чоловік напав на поліцейських з ножем. Як повідомили у прес-службі поліції, правоохоронці перевіряли у чоловіка документи.
Під час спілкування той почав поводитися агресивно та дістав ніж. Двоє поліцейських отримали тілесні ушкодження.
У поліції додали, що харків’янин раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення різних злочинів. Також чоловік перебуває в розшуку за ухилення від мобілізації.
Його затримали, готується повідомлення про підозру.








