Харківська область отримає гроші на ремонт доріг. Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Кабінет Міністрів України виділив 17,1 млрд грн на ремонт важливих транспортних сполучень України. За словами Синєгубова, у цій сумі передбачені кошти й на ремонт ключових евакуаційних шляхів області, у тому числі й ділянки дороги М-03 Київ-Харків в районі населеного пункту Валки.

Впродовж цієї зими водії неодноразово скаржилися у соцмережах на стан цієї дороги: на певних ділянках там утворилися доволі глибокі ями. Питання ремонту цієї траси порушували на засіданні Ради оборони. Через те, що цей відрізок дороги М-03 знаходиться у зоні відповідальності Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, було вирішено звернутися до премʼєр-міністра України із проханням провести ремонт дороги.

Зараз поточний ремонт дороги уже розпочатий. За даними Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області, на вихідних 24-25 лютого на найбільш зруйнованих ділянках траси М-03 Київ – Харків – Довжанський дорожники зняли верхній шар асфальту та замінили його на новий. У службі зауважили, що це стало можливим завдяки виділенню коштів Кабміном.

Загалом від початку лютого на київському напрямку траси М-03 вже відремонтовано дорогу площею понад 10 тис. кв. метрів.