За добу Росія обстріляла 8 населених пунктів Харківської області. Як повідомив 11 липня начальник ХОВА Олег Синєгубов, внаслідок обстрілів двоє людей загинули, постраждали троє людей.
У сел. Слатине Дергачівської громади загинули чоловіки 58 і 75 років, постраждали чоловіки 51 і 83 років; у сел. Мала Данилівка зазнала гострої реакції на стрес 66-річна жінка.
Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння:
- 1 БпЛА типу «Герань-2»;
- 3 БпЛА типу «Молнія»;
- 4 fpv-дрони;
- 17 БпЛА (тип встановлюється).
Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:
- у Богодухівському районі пошкоджено електромережі (сел. Золочів);
- у Куп’янському районі пошкоджено будівлю сільськогосподарського підприємства, автомобіль (с. Плоске), приватні будинки, зерносховище (сел. Шевченкове);
- у Харківському районі пошкоджено 2 автомобілі (сел. Слатине), 6 приватних будинків, 2 господарчі споруди (сел. Мала Данилівка), приватний будинок, господарчу споруду (с. Дубівка);
- у Чугуївському районі пошкоджено приватний будинок, гараж (с.Тетлега).
Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 182 людини. Всього від початку роботи в пункті зареєстровано 45 138 людей.








