Ввечері 10 лютого російські війська завдали чергового удару по Богодухову в Харківській області. Внаслідок влучання безпілотника «Геран-2» у житловий будинок загинув загинули троє дітей та їхній батько - 34-річний чоловік. Бійці ДСНС витягли з-під завалів мати дітей, яка перебуває на 35-му тижні вагітності.
Шестеро загиблих за два дні: у Богодухові оголосили жалобу
Росіяни вбили трьох однорічних дітей та їхнього батька в Харківській області (фото)
Голова Золочівської громади Віктор Коваленко виданню «Суспільне», що загиблий чоловік був демобілізованим військовим із села Сковородинівка Золочівської громади.
«Це сім'я з нашої громади, з села Сковородинівки. Батько родини воював. Він з інвалідністю повернувся з війни, без половини ноги, у нього протез. Його дружина раніше жила в Олександрівці», - розказав Коваленко.
Близько тижня тому - на початку лютого - родина переїхала до придбаного будинку у Богодухові. До цього родина перед мобілізацією жила у Новій Водолазі. У Сковородинівці чоловік був тільки прописаний.
ТГ-канал «Золочивщина» вказав імена загиблих: це Григорій Шикула та Ольга Крівогуб. Однорічну доньку звали Мирослава хлопчиків-близнюків Іванко та Владик.
Брат загиблого чоловіка - також військовий, який також демобілізувався після поранення.
За день до того, 9 лютого, в Богодухові під обстрілом загинула жінка та її 10-річний син.
11, 12, 13 лютого в Богодухівській громаді оголошено траур.







