► «Маю думки: якщо прилетить - краще б загинути усім разом», - Оксана, 35 років, виховує 8-річну доньку
► «На тривогу та сирену не звертаю уваги взагалі», - Володимир, 53 роки
► «Приліт далеко – це більше одного-двох кілометрів», - Денис, 50 років
► «Перше, що відчуваєш, коли обстрілів немає…
Що таке Оттавська конвенція?
Оттавська конвенція, офіційно відома як Конвенція про заборону застосування, накопичення запасів, виробництва та передачі протипіхотних мін і про їхнє знищення, була ухвалена 18 вересня 1997 року в Осло і відкрита для підписання в Оттаві 3 грудня того ж року. Вона набула чинності 1 березня 1999 року. Цей міжнародний…
Літо у великому місті може бути справжнім випробуванням. Високі температури, розпечений асфальт і задуха в громадському транспорті створюють непрості умови для життя. Однак із правильним підходом можна мінімізувати дискомфорт і зберегти здоров'я та гарний настрій. У цій статті ми розберемо практичні поради, як впоратися зі спекою в мегаполісі.…
Нардеп Мисик предложил запретить экзотические имена
Нардеп-харьковчанин Владимир Мисик вместе с коллегой по фракции Партии регионов Эльбрусом Тедеевым и Артуром Палатным ("УДАР") зарегистрировал в Верховной раде законопроект "О внесении изменений в ст. 146 Семейного кодекса Украины относительно определения имени ребенка". Законопроект предлагает запретить родителям давать ребенку больше двух имен (если это не является национальным обычаем нацменьшинства, к которому принадлежат родители), давать имя, состоящее из названий неодушевленных предметов, вымышленных персонажей, географических названий, флоры и фауны, титулов, болезней, сочетаний букв, символов и цифр, аббревиатур. Также имя ребенка должно соответствовать его полу.
Как сказано в пояснительной записке к законопроекту, желание родителей дать ребенку экзотическое имя не должно нарушать его законных прав, так как подобное имя может стать поводом для оскорблений и издевательств над ребенком. Родители в случае отказа ЗАГСа в присвоении ребенку такого имени могут оспорить это в суде.